Ból ręki po zabiegu łączenia kości stalą chirurgiczną

Witam! Mam ból od ponad tygodnia w przedramieniu lewej ręki. Chciałabym dodać, że miałam zabieg 9 lat temu na tę rękę i mam kości połączone stalą chirurgiczną, ale ból odczuwam nie w tym miejscu, ale pod. Ból odczuwam gdy podnoszę rękę z naciskiem, np. myję szybę lub gdy ją prostuję i trzymam coś np. w ręku. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Marta Hat

Witam! Niestety na podstawie samego opisu nie ma możliwości ustalenia co jest przyczyną dolegliwości. Do tego niezbędna jest osobista wizyta u lekarza oraz badanie fizykalne. Należy udać się do lekarza rodzinnego po skierowanie do Poradni Ortopedycznej. Doraźnie można zastosować maści/żele przeciwbólowe/przeciwzapalne. Pozdrawiam