Ból ręki pomimo operacji

Jestem po 2 operacjach rowek nerwu łokciowego reka nadal boli palce 3i 4 mrowieja .Po operacji jak wróciłam do domu strasznie bolala mnie reka nie mogłam opanować bolu i do tego dolaczyly sie dolegliwości od strony barku nigdy przedtem nie miałam problemu z ramieniem bol podczas podnoszenia reki do góry na bok i do tylu .Mislam robimy rezonans barku nic nie wykazało jestem załamana bo zakres ruchów mam ograniczony czy może to miec związek z ulozeniem reki do operacji dolegliwości od kwietnia 14

Witam,

jeśli mrowienie dotyczy palców 3 i 4 to prawdopodobnie cierpi Pani na zespół cieśni nadgarstka (n. pośrodkowy).
Warto wykonać usg nadgarstka i operowanego łokcia.
W przypadku wątpliwości pomocne będzie badanie emg.
pozdrawiam
Maciej Klich