Ból serca i głowy po czterech miesiącach od upadku

Witam. tego rogu upadłem z dużej wysokości na rękę w szpitalu stwierdzili 3 złamania łokcia lecz na zdjęciach ni było złamania wysłali mnie do domu na 10 dni miałem sie zgłosić... Ponownie zrobiłem zdjęcia i nic nie było stwierdzili krwiaka. po dwóch tygodniach opuchlizna zeszła, lecz po 4 miesiącach odczuwam bule serca i głowy....

Witam! Bóle głowy i okolicy serca po 4 miesiącach od urazu najprawdopodobniej nie są z nim powiązane. Wymagają natomiast wdrożenia odpowiedniej diagnostyki, która wykluczy między innymi istnienie choroby wieńcowej i zagrożenia zawałem serca. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który pokieruje całym postępowaniem.