Ból skroni i oka, podwyższona temperatura ciała, osłabienie oraz zawroty głowy a zapalenie zatok

Witam. Proszę o stwierdzenie lub zaprzeczenie moich poderzeń. Mam silny ból w prawej skroni i słabszy prawego oka, podwyższona temperatura ok 37,5, duże osłabienie, lekkie zawroty głowy i co mnie najbardziej niepokoi z prawej dziurki wraz z wydzieliną wydobywa mi się krew. Czy to są objawy zapalenia zatok? A jeśli nie, to na co mogą wskazywać? Pozdrawiam.

Witam! Opisane objawy nie są typowe dla zapalenia zatok, mogą natomiast wiązać się z atakiem migreny, być może z dodatkowo nałożoną wirusową infekcją dróg oddechowych (krew z nosa, stan podgorączkowy). Mogą wiązać się również z podwyższonym ciśnieniem tętniczym krwi.