Ból stawów kolanowych, łokciowych i placów u rąk

witam od dwóch miesięcy bola mnie stawy kolanowe i łokciowe i palce u rąk, mam popuchnięte strasznie kolana i łokcie i nogi. byłam u lekarza zrobili mi wszystkie badania nawet na zapalenie stawów i wyniki wszystkie mam bardzo dobre. lekarz podejrzewa ze to reakcja na jakiś lek. dostałam lek aglan 20 tabletek. jaka może być przyczyna puchnięcia i bolenia stawów? i co mi pomoże jeszcze żeby przestały puchnąc i bolec?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mam możliwości diagnozowania przez internet bez znajomości badani. Proszę skonsultować się z reumatologiem.