Ból stopy i dłoni przy anemii i urazie kręgosłupa

Witam, moim problemem jest ból (jakby ciągły ucisk) stopy i dłoni (głownie nasada dłodni - nie nadgarstek)..ból jest coraz częstszy i mocniejszy. Byłam u neurologa - badał mnie w kierunku dny moczanowej ale wyniki kwasu moczowego w normie, żadnych zaczerwienien czy obrzmień. Mam dość zniszczony kręgosłup - miałam złamania kompresyjne kręgosłupa lędźwiowego i piersiowego. Ponadto spora anemia 23,1 ug/dl. Neurolog twierdzi ze to nie od kregosłupa. Lekarz internista, że nie od anemii.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Myślę że w takim wypadku warto wykonać zdjęcie rtg zarówno stopy jak i dłoni. Dolegliwości mogą wynikać z nieprawidłowości w strukturach kostnych. Warto, aby ocenił to ortopeda.

Witam, myślę że należałoby najpierw wykluczyć chorobę zwyrodnieniową stawów - złamania kompresyjne często jej towarzyszą- proponuję udać się do lekarza rodzinnego po skierowanie na rtg dłoni i nadgarstka i/lub prosto do ortopedy.
pozdrawiam
marcin koncewicz