Ból stopy po upadku ze schodów

mam pytanie spałam ze schodów byłam u lekarza tego samego dnia,było robione zdjęcie rtg lekarz stwierdził silne stłuczenie.A ja mam wątpliwości czy nie powinien obejrzeć lekarz ortopeda bo ból stopy sie na sila na wieczor a to juz 5 doba po urazie nie moge chodzic bo stopa za mocno rwie czy powinnam udac sie do ortopedyjak najszybciej na konsultacje????
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli ma Pani wątpliwości to warto skonsultować się z ortopedą, aby mieć pewność co do postawionego rozpoznania.