Ból stopy po złamaniu kości śródstopia

Mam takie pytanie, rok temu we wrześniu złamałam nogę dokąłdnie 5 kość sródstopia. Bez przemieszczenia. Wszystko się ładnie zrosło. Jednak teraz po pedąłowaniu na rowerku na siłowni ( takim co się siedzi w siadzie prostym) tak stopa mnie boli. Nie boli mnie kość tylko obok. Przechodzi jak tylko zmienie pozycję

Dzień dobry

W miejscu przebytego złamania przyczepia się ścięgno mięśnia strzałkowego krótkiego. Odczuwane bóle mogą wynikać ze zmian w przyczepie tego ścięgna. Do postawienia diagnozy konieczne byłoby dokładne zbadanie stopy.
Pozdrawiam
Krzysztof Bryłka - chirurg stopy, ortopeda, traumatolog