Ból sutków, kłucie lewego jajnika i plamienia a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. W zeszłym tygodniu uprawialiśmy seks z chłopakiem. Dodam, że zabezpieczaliśmy się, prezerwatywa nie pękła, nie spadła, nie zsunęła się. było to 12 września. Miesiączki mam nieregularne, powinnam dostać 27 września. Ale zaczęłam mieć dziwne objawy, bolą mnie sutki, są wokół nich białe kropki, takie jak grudki, czytałam że to może być oznaka ciąży, w dodatku boli mnie(kłuje) lewy jajnik. A 16i17 wrzesnia mialam takie jakby plamienia, polaczenie śluzu z odrobinką krwi.Czy jestem w ciązy??
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeśli prezerwatywa była prawidłowo założona i nie doszło do jej uszkodzenia w trakcie stosunku, ryzyko ciąży jest minimalne.
Piersi mogą boleć także w czasie owulacji.
Jeśli nie dojdzie do krwawienia miesięcznego 27.09. może Pani wtedy wykonać test ciążowy, który da wiarygodny wynik.