Ból tylnej części pleców po upadku

2 miesiące temu upadłam z ławy kuchennej podczas wieszania prania. Uderzyłam lewą strona pleców w róg szafki, a pod zebra z przodu wbił mi sie róg kuchenki. Straszny ból, miałam rtg przodu żeber- bez oznak złamania, potem dwukrotne usg narzadów brzucha- w porządku. dostałam leki przeciwbólowe( xefo rapid i millgamma). Niestety, ból trwa do dziś od środka ciągnie mnie coś, jakby ciało obce, boli tylna część pleców. Nie mam juz siły, co mam robić?Boję sie o siebie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe najpewniej są konsekwencją urazu. Jeśli jednak wynik RTG oraz USG są prawidłowe to nie ma powodów do niepokoju. Uraz dotyczył najpewniej głównie tkanek miękkich, które jeszcze się nie wygoiły. Proszę wykazać zatem cierpliwość i postępować zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego.