Ból uda a zakrzepica i zatorowość

czy ból prawego uda po zewnętrznej stronie podczas leżenia na boku i prawym i lewym może mieć coś wspólnego z zakrzepicą i zatorowością? Skóra w tym miejscu nie jest napięta a ból przypomina uczucie po uderzeniu lub przygniecenie. Trudno go opisać.

Witam. Opisane objawy nie nasuwają klinicznego podejrzenia zatorowości. Mogą być natomiast wynikiem mechanicznego urazu tkanek.