Ból w dole brzucha i nierówne cykle miesiączkowe

Witam serdecznie. Moje cykle wahaja sie w ostatnim czasie srednio miedzy 27 a 32 dni. Ostatnio spoznil mi sie o 4 dni okres, trwal prawie 5 dni i byl nieznacznie mniej obfity. Natomiast martwi mnie to iż 3 tyg temu dostalam mocnych boli w okolicach obydwoch jajnikow, pozniej bol ustal, spuchl mi brzuch zwiekszyl obwod pojawily sie mdlosci,uczucie ciagniecia w dole brzucha,ogolny dyskomfort,nie moge wciagnac brzucha.Temp z rana 36,1 w godz wiecz. ok 36,7.Na czas okresu brzuch opadl,po znow spuchl

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani opis dolegliwości są niespecyficzne. Proszę zgłosić się do lekarza ginekologa, który zbada Panią, wykona USG i wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam.