Ból w dolnej części brzucha u mężczyzny

Jestem 26 letnim facetem odczuwającym ból w dolnej części brzucha, w dolnej czesci plecow oraz miedzy odbytem a jądrami. Poza tym od 2 tygodni mam odruchy wymiotne. Czy mógłbym prosić o diagnoze co mi dolega ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane stanem zapalnym w obrębie układu moczowo-płciowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się do lekarza , który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie postępowanie.