Ból w jamie brzusznej w okolicy kości biodrowych

Witam. Mam 18 lat. Mam bóle w jamie brzusznej , najbardziej go odczuwam w okolicach kości biodrowych i ból ten często promienieje do ud. Bóle nasilają sie 2-3 dni po miesiączce. Ginekolog zrobił mi USG i stwierdził , ze ból nie ma nic związanego z ginekologią. co moze byc tego przyczyną ?

Bóle jakie Pani przedstawia raczej sugerują patologię w zakresie układu rozrodczego (głownie umiejscowienie dolegliwości i czas ich występowania), ale skoro wykluczył to ginekolog to prawdopodobnie mają inne podłoże. Może bóle mają związek z patologią w zakresie kręgosłupa (promieniowanie do ud). Do rozważenia RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa i ewentualna konsultacja u neurologa. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący po bezpośrednim badaniu.