Ból w klatce piersiowej a alergia na leki

Prawdopodobnie mam alergię na leki podczas jakie muszę zrobić testy po podaniu antybiotyku miałam: ból w klatce piersiowej i mostku , ból pleców, dreszcze zimny pot, bplały mnie organy wew myślałam że moja klatka eksploduje , duszności. Po prawie każdym antybiotyku kręci mi się w głowie i robi mi się słąbo lub niedobrze czy jest to alergia czy może mieć to zwiazek z sercem , które często mnie boli?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani.
Jeśli objawy występują odkąd zaczęła Pani przyjmować antybiotyk i nasilają się wkrótce po przyjęciu antybiotyku mogą być spowodowane nadwrażliwością na ten lek. Proszę pilnie skonsultować się z lekarzem, który przepisał lek, aby mógł on ocenić związek pani objawów z zastosowanym leczeniem i ewentualnie zmienić antybiotyk.