Ból w klatce piersiowej, grzybica języka i uczucie spoconych stóp

Wizyta SOR ból w klatce piersiowej lewa strona pod mostkiem,morfologia, mocz,USG,Echo,EKG,OB(2),TSH,elektrolity jest ok i powtarzane.Dwa razy było białko w moczu i bakterie,poszły do analizy i nie wyhodowano szczepu chorobotwórczego w innym labolatorium nie było białka i bakteri. Pojawił się grzyb jezyka dostałem antybiotyk wyleczyłem nie ma grzyba.Mam uczucie spoconych stóp jakby mokre i czasem zaburzenia koncentracji jak zawroty głowy.Jeszcze prawie brak wytrysku.Co dr. o tym myśli?

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Być może te objawy mają jakieś podłoże neurologiczne dlatego radziłbym udać się w tej sprawie do neurologa. On po bezpośrednim badaniu wyjaśni zapewne w czym tkwi problem i jaki powinien być dalszy sposób postępowania.