Ból w klatce piersiowej i spadek wagi

Witam! Mam 21 lat. Od dłuższego czasu mam niepokojące boleści w klatce piersiowej. Bóle są nieregularne, tzn. bywają dni, kiedy boli mnie nawet parę razy dziennie, a bywa też tak, że przez miesiąc nic takiego nie odczuwam i nie jest to związane z żadnym wysiłkiem fizycznym. Natomiast ostatni miesiąc bóle się nasilają. Jest to ból za mostkiem, raczej po prawej stronie i często, i przy tym mam uczucie gorąca. Ostatnio też straciłam sporo na wadze. Ciężko też jest mi złapać głębszy oddech podczas boleści. Byłam u kardiologa, ale badania serca wyszły w porządku. Myślę, że mam też problemy z krążeniem, ponieważ często mam zimne dłonie i stopy. Ciśnienie mam w normie, ale puls 94. Chciałam zapytać, co może być przyczyną tych boleści. Pozdrawiam.

Witam!
Opisane dolegliwości są dość nieswoiste i wymagają dokładnej diagnostyki. Problem należy skonsultować z internistą w celu zebrania dokładnego wywiadu oraz przeprowadzenia badania klinicznego. Dolegliwości mogą mieć podłoże wątrobowe, pulmonologiczne lub neurogenne (związane z uszkodzeniem mięśnia międzyżebrowego). Warto wykonać zdjęcie rtg klatki piersiowej, USG jamy brzusznej oraz badania laboratoryjne: morfologia krwi, badanie ogólne moczu, transaminazy, bilirubina, GGTP, LDH, fosfataza zasadowa, amylaza, mocznik, kreatynina, OB, CRP. W tej chwili nie można nic więcej powiedzieć. Pozdrawiam serdecznie!