Ból w klatce piersiowej, nadmierna potliwość i utrata masy ciała - co to może być?

Mój problem zaczął się kilka miesięcy temu. Na początku częste bóle głowy i klatki piersiowej. Później zaczęły boleć mnie, tak jakby nerki (dół pleców). Lekarz stwierdził, że to nie nerki, lecz złe spanie. Później bardzo schudłam, mam 170 i ważyłam 60 kg, dziś ważę ok. 50. Nie mam ochoty na jedzenie, za to często bym spała. W nocy zaczęłam się bardzo pocić, co nigdy mi się nie zdarzało. Nie wiem co mi dolega, na razie czekam, bo jak pójdę do lekarza to znowu mnie odprawi. Czy te dolegliwości mają coś wspólnego, czy każda jest z innej przyczyny? Proszę o odpowiedź. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Opisane dolegliwości są niepokojące i nie należy ich lekceważyć, a wdrożyć diagnostykę. Jeśli lekarz rodzinny nie traktuje ich poważnie, należy skonsultować się z innym lekarzem rodzinnym bądź internistą, który rozpocznie diagnostykę opartą na dokładnym wywiadzie lekarskim oraz badaniu przedmiotowym. Na podstawie ich wyników zaplanuje badania dodatkowe oraz konsultacje specjalistyczne.

Pozdrawiam