Ból w klatce piersiowej po operacji kręgosłupa

Witam Mam 36 lat, w IV 2013 r. przeszłam operację kręgosłupa Discektomia L5/S1. Teraz dokucza mi ból w klatce piersiowej jakby mnie ktoś mocno ściskał, jest mi ciężko oddychać, ból czuję też między łopatkami czasami pojawia się też kłucie po prawej stronie pod piersią. Miałam robione EKG wynik wyszedł prawidłowy w badaniu RTG okazało się, że mam obniżenie wysokości trzonów i krążków międzykręgowych od TH5 do Th7. czy to może być przyczyną bólu a jeśli tak to co powinnam dalej robić.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Ból może być wynikiem opisywanych zmian.