Ból w klatce piersiowej po wypiciu zimnego piwa

czasami czuję ból w klatce piersiowej - metodą eliminacji przyczyn zauważyłem że występuje on po wypiciu zimnego piwa, nawet niewielkiej ilości , 1 szklanka

Witam. Możliwe że jest to reakcja na nagłe wychlódzenie bądź produkty gazowane (wzdęcie). Nie doszukiwałbym sie jakiejś patologii, raczej starałbym sie eliminować przyczyny