Ból w klatce piersiowej podczas oddychania a możliwe przyczyny

witam, od kilku dni mam bole w klatce piersiowej na wysokosci mostka i powyzej, szczegolnie podczas proby glebiokiego wdechu. Czasem powoduje to dusznosci i zawroty glowy. Badania EKG, morfologia rentgen podobno nic nie wykazaly. Lekarz stwierdzil ze to bol miesni w mostku i zalecil srodki przeciwbolowe ale dolegliwosci nie ustepujai chcialabym sie skosultowac z innym lekarzem. Do jakiego powinna sie zglosic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.