Ból w klatce piersiowej podczas wdechu i wydechu

ma 19 lat 165cm 52kg od czau do czasu tzn co kilka tygodni czuje ból z lewej strony w klatce piersiowej podczas wdechu albo wydechu. Przy wdechu kłucie a przy wydechu ból ściskający . Na nic sie nie leczę nie mam problemu z ciśnieniem . Ból przy wydechu pojawił sie rano kiedy sie obudziłam a ból przy wydechu podczas szybkiego marszu . Szybko sie męczę podczas wysiłku (wf). Ok. pół roku temu miałam anemię ale została wyleczona .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból w klatce piersiowej jest niespecyficznym objawem i może mieć wiele przyczyn. Wśród możliwych przyczyn bólu w klatce znajdują się nieprawidłowości w obrębie układu sercowo-naczyniowego, pokarmowego czy nerwowego. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.