Ból w lewej piersi a problemy hormonalne

Witam mam bol w lewej piersi(po zewnetrznej stronie-od strony pachy),gdy naciskam mam takie uczucie jakby to byl siniak, nie wyczuwam zadnego guzka, dodam ze mam problemy hormonalne odstawilam estrogen i progesteron i czekam na wizyte u ginekologa, prosze powiedziec co to moze byc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból piersi może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Podczas wizyty u ginekologa proszę poinformować o występujących objawach.