Ból w okolicy jajnika - co mi dolega?

Witam.
Od miesiąca miewam bóle w okolicy prawego jajnika. Nie odczuwałam ich cały czas, było to coś jak nagły ucisk do takiego stopnia, że zwijałam się z bólu, ale po kilku sekundach przechodził. Dzieje się to od jakiegoś miesiąca. Miesiączkę dostałam 3 grudnia i miałam ją do wczoraj, czyli 21, w tym też czasie nastąpiły te bóle. Dodatkowo w tym samym miejscu odczuwam pieczenie może jakby drętwienie, które trwa już cały dzień, a wcześniej występowało zazwyczaj po ataku bólu.
Bardzo proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Dolegliwości bólowe w rzucie prawego jajnika mogą świadczyć np. o torbieli jajnika, o stanie zapalnym dróg rodnych. Być może są to dolegliwości bólowe pochodzenia jelitowego. Powinna się Pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu oraz ginekologa. Tylko na podstawie badania będzie można określić skąd pochodzi ten ból.

Pozdrawiam