Ból w okolicy lewego żebra nasilający się podczas wysiłku

Witam, zacznę od tego, że jestem dziewczyną i mam 15 lat. Mam pewien problem. Od jakiegoś czasu czuję dziwny ból w okolicy lewego żebra/płuca. Ten ból nasila się, gdy np. leżę w łóżko i chcę się podnieść albo podnoszę nogę, czy jak wykonują jakąś pracę siłową. Czytałam już parę podobnych pytań i nie wiem, czy to jest związane z tym, że mam małe schorzenie kregoslupa w odcinku lędźwiowym, tzn. jest w tym miejscu lekko wykrzywione. Ostatnio bardzo często leżę z laptopem w łóżku w niewygodnych pozycjach dla mojego kręgosłupa, więc pomyślałam, że to może być też przez to. Co to może być?

Witam!

Opisane dolegliwości mogą mieć związek ze trybem życia i długotrwałym przebywaniem w nieprawidłowych pozycjach. Raczej wątpliwy jest ich związek z sercem. Proponuję zadbać o poprawną pozycją podczas pracy z komputerem. W przypadku długotrwałego spędzania czasu przed laptopem w jednej pozycji, warto co godzinę wykonać kilka ćwiczeń rozciągających. W przypadku braku poprawy po zmianie nawyków warto zgłosić ten problem podczas wizyty u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam serdeczne!