Ból w okolicy pępka, mdłości i gazy

Witam, mam pewien problem, który dotyczy mojego brzucha a dokładniej jego ból, który pojawia się w okolicy pępka a bardziej pod nim. Ból jest tak mocny że aż chwilami ciężko jest chodzic.. wtedy też nie mam za bardzo apetytu i zbiera mnie często na wymioty oraz też pojawiają się gazy... Czym to jest spowodowane i co mi dolega?? Pozdrawiam i proszę o jakąś poradę. Zawstydzona.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję udać się do gastrologa. Warto wykonać podstawowe badania, a dopiero po ich interpretacji doktor zdecyduje i ewentualnie zaleci badania endoskopowe.