Ból w okolicy serca przy chorobie wieńcowej

od czterech lat mam chorobe wiencowa i wprowadzone stenty,boli mnie wmiejscu serca.czy to moze byc z pracy na dzialce?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W Pani przypadku ból pojawiający się w klatce piersiowej w okolicy serca świadczy o niedokrwieniu mięśnia sercowego. W chwili pojawienia się bólu w klatce piersiowej należy zaprzestać wykonywania wysiłku fizycznego. Zalecana jest pilna konsultacja lekarska. Do czasu wizyty u lekarza proszę nie podejmować prac na działce i ograniczyć wysiłek fizyczny.