Ból w okolicy żeber i USG jamy brzusznej

mam na imie Justyna Od dluzszego czasu mam bol w oklicy zeber z prawej strony,czesc gorna,bylam u lekarza i zrobili mi usg brzucha ale nic nie wyszlo,watroba ok,trzusta ok,woreczek ok,milo ale mnie nadal tamboli,jest to bo w rodzaju kolki.Problem polega na tymze jestem w ciazy i nie mogami zrobic rendgena,ale czy to znaczy ze mam chodzic z bolem i nawet nie wiem co mnie boli.czy udzielil by mi Pan /Pani jakis wskazuwek co to moze byc/?zaladek?jelita/? z Pozdrowieniami Justyna

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Jeśli ból związany jest z okolicami prawego łuku żebrowego, a w USG jamy brzusznej nie a odchyleń od normy, być może związany jest z neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów. Taki stan nie wymaga leczenia. Zwłaszcza teraz jak Pani jest w ciąży. W przypadku nagłych silnych bólów podaje się środki uspokajające i przeciwbólowe.