Ból w pachwinie a trening Ultimate Frisbee

Witam,mam 21lat,trenuje mało znany jeszcze w Polsce sport "Ultimate Frisbee" i od jakiegoś roku zmagam się z bólem z w pachwinie z prawej strony...Wykluczono przepuklinę! byłem przez ten okres już u kilku lekarzy(3x USG,1x hematolog,wizyt do lekarza rodzinnego już nie zliczę) i nic nie stwierdzili...teraz lekarka rodzinna dała mi skierowanie na prześwietlenie dolnej części kręgosłupa...u lekarza rodzinnego słyszę "Jak ja mam panu pomóc?"Już nie wiem gdzie z tym iść.Proszę o pomoc!

Oczywiście przyczyną takich dolegliwości mogą być zmiany w zakresie końcowego odcinak kręgosłupa (z uciskiem na korzenie nerwowe - zalecone RTG tego odcinka kręgosłupa lub nawet rezonans magnetyczny), może zmiany w zakresie stawu biodrowego (RTG tego stawu), może samoistna neuralgia. Najlepiej w tej sprawie udać się na konsultację do neurologa (po oczywiście otrzymaniu wyniku badania RTG kręgosłupa).