Ból w płacie czołowym a spożywanie alkoholu

Witam. Mam dziwną dolegliwość. Dokuczliwie boli mnie prawy płat czołowy. Przydarza mi się to gdy przez kilka godzin nie piję (nie mam skąd) lub wypacam się nie uzupełniając strat. Od pewnego czasu boli mnie głowa również po wypiciu piwa w małej/średniej ilości (nawet po 1). W takiej sytuacji budzę się około 4 godziny po zakończeniu picia i muszę spożyć przeciwbólowy. Po wódce to się nie zdarzyło. Ból jest na początku lekki (mrowienie). Powoli się nasila i staje się dokuczliwy.

Przede wszystkim ma Pan problem z nadmiernym spożywaniem ALKOHOLU!
Należy zgłosić się do LEKARZA i do najbliższej PORADNI AA
KONIECZNIE WARTO SIE ZAJĄĆ tym problemem!
Może być przyczyną wielu zaburzeń łącznie z zaburzeniami neurologicznymi, niedoborowymi, wtórnym uszkodzeniem mózgu i nerwów obwodowych!