Ból w podbrzuszu i żółte upławy - czy to ciąża?

Witam.
Więc tak. W listopadzie kochałam się z mężem w dni płodne po 2 tyg. zrobiłam test i wynik negatywny, a za tydzień dostałam miesiączkę.
Dodam, że test zrobiłam ponieważ bolało mnie podbrzusze i w następnym miesiącu znowu kochaliśmy się w dni płodne i od tego momentu boli mnie podbrzusze. Czasem mam takie skurcze w lewym boku jakby lewy jajnik do tego mam jakieś dziwne upławy koloru brudny żółty testu jeszcze nie zrobiłam, bo myślę, że za wcześnie, bo to tydzień dopiero od stosunku, a brzuch nadal mnie boli i często sikam.
Czy możliwe, że w pierwszych dniach ciąży może boleć brzuch i takie upławy też mogą się pojawić?

Dzień dobry!

Nie można wykluczyć tak wczesnej ciąży. Dolegliwości bólowe przy siusianiu świadczą o zapaleniu dróg moczowych, a żółta wydzielina z dróg rodnych o bakteryjnym zakażeniu dróg rodnych. Powinny zostać one leczone. Gdyby była ciąża może zapalenia doprowadzić do jej poronienia lub uszkodzenia płodu.

Z poważaniem