Ból w podbrzuszu promieniujący na plecy i klatkę piersiową
Witam. Od około 3 lat mam silne napady bólu w nadbrzuszu który promieniuje na plecy klatke piersiowa a nawet przełyk. Miłam usg ale nic nie wykazało, pani doktor uznała że nic mi nie jest ale mnie nadal tak strasznie boli. Moge zrobic jakies badania prywatnie tylko proszę o podpowiedz jakie. Co to może być?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Badania krwi - hematokryt
Oznaczanie hematokrytów to badanie objętości osocza do objętości komórkowych głownie krwinek czerwonych (erytrocytów). Jednym z objawów wzrostu HCT jest nadkrwistość . Więcej o HCT opowie lekarz Łukasz Kowalski.
Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z istnieniem choroby wrzodowej żołądka lub dwunastnicy. Myślę że w tym wypadku warto wykonać gastroskopię która uwidoczni błonę śluzową przełyku, żołądka i dwunastnicy.