Ból w prawym biodrze u 45-latki

witam! od pewnego czasu boli mnie prawe biodro kiedy leze na prawej stronie okropny ból całej nogi nie mogę usiąść po turecku nie wiem czy to za sprawą kręgosłupa czy rzeczywiście coś sie dzieje z biodrem

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Aby móc wykluczyć patologie w obrębie stawu biodrowego takie jak np choroba zwyrodnieniowa konieczne jest badanie rtg. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem ustalenia dalszego postępowania diagnostycznego. Pozdrawiam