Ból w prawym boku od 7 lat

witam mam problem a mianowicie kuje mnie 7 lat z przerwami prawy bok .mysle i mam obsesje ze to wyrostek robilam wyniki wszystkie usg u chirurga mocz i krew prosilam zeby dali mi skierowanie na rtg biodra i kosci ledzwiowo krzyzowej ide w piatek i kał na pasozyty ..lkuje mnie codziennie i az w pochwinie i nikt mi nie moze pomoc a dodam ze mam silna nerwice co 3 miesiace robie badania prosze mi pomoc gdzie moge sie zglosic lub co to jest te kucia dziekuje bo mam dosc zycia
ponad rok temu

Takie dolegliwości czyli klujące bóle w prawej połowie jamy brzusznej czy okolicy lędźwiowej nie mają podłoża związanego z patologią w zakresie jamy brzusznej (na pewno nie zapalenia ostrego wyrostka robaczkowego). Radzę rzeczywiście wykonać jeszcze RTG stawu biodrowego i odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Jeśli wszystkie badania jakie Pani wykona okażą się prawidłowe to myślę, że dolegliwości te mają podłoże psychogenne. W takim wypadku radziłbym jeszcze skoro jest Pani bardzo nerwowa skonsultować się z psychiatrą.