Ból warg sromowych po dłuższych stosunkach

Witam:-) zauwazylam ze po stosunkach dluzszych z mezem strasznie bola mnie wargi sromowe:-( to najwidoczniej przetarcie zrobione podczas stosunku. Czy sa jakies "domowe sposoby" aby szybciej to wyleczyc? Bo nie da sie zalatwic:-( i strasznje piecze:-(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pieczenie podczas oddawania moczu może być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta u lekarza.