Ból wewnątrz pochwy po skończeniu dni płodnych

Witam! Ostatni okres miałam 24.12 . Po skonczeniu dni plodnych tj od 11 zaczelam odczuwac bol wewnatrz pochwy, jakby takie skurcze. Dodam ze takie bole towarzysza mi podczas miesiaczki.cykl mam 28 dniowy. Czy wszystko w porzadku?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy mogą mieć wiele przyczyn, w tym może być to wynik infekcji, podrażnienia związanego ze współżyciem czy też innych schorzeń ginekologicznych. W celu wyjaśnienia konkretnej przyczyny objawów wskazana jest konsultacja ginekologiczna.