Ból wzdłuż przebiegu moczowodu oraz obu nerek

Witam. mam 64 lata. 21 lutego miałam robioną cystoskopię z zaleceniem stosowania Nolicinu przez 10 dni 2 razy po 1 tabletki. Cystoskopia nie wykazała żadnych zmian. Czułam się po badaniu dobrze i leku Nolicin nie stosowałam, nie wykupiłam go. Po około 12 dniach wystąpił ból wzdłuż przebiegu moczowodu oraz obu nerek, który trwa do tej pory. Co robić? czy Furagin może pomóc w tej sytuacji? O czym świadczy ten ból w okolicy obu nerek i czy ma związek z nie stosowniem leku przeciwbakteryjnego?

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
to ma związek, teraz musisz zastosować antybiotyk, koniecznie
pozdrawiam