Ból z boku piersi: czy to oznacza ciążę?

Przed okresem bardzo bolały mnie piersi z boku i w dolnej części. Gdy dostałam miesiączki to zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Y*** i ból piersi nie ustąpił nawet po okresie. Dodam, że mam 19 lat i w ostatni dzień okresu zrobiłam sobie test, który wyszedł negatywnie. Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie.
Dolegliwości bólowe piersi przed miesiączką nie są objawem niepokojącym. Natomiast później ich dolegliwości mają związek z tabletkami antykoncepcyjnymi, które zaczęła Pani przyjmować. Jest to jedno z działań niepożądanych tabletek antykoncepcyjnych.
Pozdrawiam.