Ból z prawej strony brzucha pod żebrami a zapalenie kręgosłupa

Witammam ból z prawej strony brzucha pod żebrami . Gdy siedzę nieruchomo wszystko jest ok,ale jak tylko się poruszam odczuwam ból.rano gdy byłam w pozycji schylonej bardzo zabolało ,ale wypiłam dwie szklanki wody i ból ustąpił w ciagu 10 min. Teraz tylko pobolewa jak się poruszam .Jakiś czas temu miałam zapalenie kregosłupa.czy to może mieć jakis zwiazek z tym ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo związku nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa z występującym bólem. Niemniej jednak konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.