Ból z prawej strony w klatce piersiowej

Pewnego popołudnia siedziałam i poczułam kłucie w klatce piersiowej po prawej stronie pod pachą to było coś okropnego. W tym samym czasie bolał mnie żołądek i brzuch. Bardzo mocno że nie mogłam się ruszać. Miałam problemy żeby oddychać ale po 10minutach wszystko przeszło. Co to było?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Jeśli dolegliwości się nie powtórzą najprawdopodobniej nie ma powodów do obaw. Trudno stwierdzić ich przyczynę na podstawie podanych informacji. Nie można obecnie również powiedzieć czy wszystkie dolegliwości miały ze sobą związek. W razie ich nawrotu wskazana jest wizyta u lekarza. Określenie przyczyny bowiem możliwe będzie po przeprowadzeniu wywiadu i badania lekarskiego.
Pozdrawiam