Ból zęba leczonego kanałowo podczas zmiany pogody

Mam problem z bólem zęba przy zmianie pogody. Rok temu leczyłam powtórnie górną szóstkę kanałowo. Leczenie zakończyło się sukcesem. W lutym br zrobiłam zdjęciertg skarżąc się dentyście że ząb boli przy zmianie pogody. Zdjęcie wykazało, że wszystkie 4 kanały są prawidłowo wypełnione. Dentysta powiedział, że nie widzi na zdjęciu powodów bólu. Jednak mnie tenząb poważnie boli gdy zmienia się pogoda, co mnie bardzo martwi Mam wtedy uczucie jakby "przez ząb przechodziłprąd".jakamoże bycprzyczyna bólu

pozdrawiam serdecznie

Witam
Wiele osób zgłasza takie dolegliwości w związku z zębami wyleczonymi kanałowo. Jeżeli zdjecie nie wykazało żadnych nieprawidłowości i zęby pozostałe są zdrowe to wszystko jest w porządku. Natomiast jeśli dolegliwości się nasilą proszę udać się do stomatologa.