Ból zęba po zatruciu

Witam mam leczonego zeba kanalowo jest zatrówany po raz trzeci bol wraca po czterech dniach dzis tez bylem na zatrociu i ząb mnie boli caly czas i czuje jakby pulsowal

Zatruwanie zęba to stara metoda leczenia. Leczenie kanałowe powinno odbywać się na jednej wizycie w znieczuleniu miejscowym i pod mikroskopem. Tylko takie postępowanie gwarantuje skuteczność leczenia i zachowanie zęba na długie lata. Proszę jak najszybciej udać się do lekarza wykonującego takie leczenie.

Po założeniu preparatu dewitalizującego ząb może bolec 2 -3 godziny. Fakt , że po 3-krotnym "zatruwaniu" dalej boli świadczy o tym , że najprawdopodobniej miazga zęba wciąż jest w stanie zapalnym , nie zatruła się . Ja spróbowałabym usunąć ją w znieczuleniu.

Współczesna endodoncja nie zna właściwie czegoś takiego jak trucie , jeżeli jest konieczność leczenia kanałowego , pacjent zostaje znieczulony i leczenie kanałowe zostaje zrobione od razu , albo jeśli nie ma czasu, po usunięciu wszystkigo z kanałów ich oczyszczeniu i częściowym opracowaniu dolegliwości bólwe ustępują , a pacjenta umawian na możliwie najszybszy termin aby zakończyc leczenie .
Trucie po kilka razy ( o ile oczywiście tak było) nic nie da