Ból zęba promieniujący do ucha oraz powiększone węzły chłonne

Witam,w uzupelnieniu do pytania 3 mce temu zaczęla mnie boleć dolna prawa 5tka i 6tka, wykluczono 5tke,byla leczona kanalowo, rtg prawidlowe i zatruto szóstke. Obecnie przeleczona. 7ki brak.RTG wszystkich sasiadujacych prawidlowe. Bol jest ogromny. Obecnie mam rozwiercona 5tke i pomiedzy dwoma zebami saczy sie ropa. Dentysta mowi, ze to zapalenie dziasel i przepisal Ospen, po 6 dniach poprawa jest nikla. Wezly powiekszone, bol promieniuje do ucha i zuchwy. Prosze o pomocna opinie.Pozdrawiam

Dzień dobry!
Pani przypadek wymaga indywidualnej oceny klinicznej i radiologicznej. Potrzebny jest dokładny wywiad w celu ustalenia prawdopodobnej przyczyny. Polecam wizytę we Wrocławiu w renomowanych ośrodkach , np. Katedra Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu ul. Krakowska 26, II piętro, tel. 71/ 784 02 80. Lub u chirurga stomatologicznego z polecenia w miejscu Pani zamieszkania. Proszę zaznaczyć przy rejestracji, że jest Pani cierpiąca, a zapalenie postępuje bardzo szybko. W razie czego służę pomocą.
Z życzeniami zdrowia Konstanty Sławecki!