Ból żebra po prawej stronie

Mam 18 lat. W wieku 17 lat pierwszy raz poczułam bół żebra po prawej stronie. Miałam robione usg i rentgen. Wszystko wyszło w porządku. Czułam ból od czasu do czasu. Po miesiącu jakoś nie czułam. Po paru miesiącach poszłam na rehabilitację kręgosłupa i bóle wróciły. Lekarze twierdzili, że to od rehabilitacji ale przecież wcześniej miałam te bóle. Właśnie mija 4 miesiąc po rehabilitacji a ból spowrotem wraca. Ból momentami jest nie do zniesienia. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy w tej okolicy nie miała Pani jakiegoś urazu? Jeżeli nie to proszę udać się do lekarza rehabilitacji medycznej, który po badaniu powinien stwierdzić czy rzeczywiście istnieje taka zależność.