Ból żołądka i zgaga po alkoholu

bół żołątka oraz zgaga zwłaszcza po alkocholu jak leczyc . mam jeszcze jedno pytanie mąż popił ostatnio alkocholu a potem zaczeło mu sie robić słabo i skarrzył sie ze mu twarz sztywnieje i ze go od śrotka czesie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ból żołądka i zgaga mogą wynikać z choroby wrzodowej żołądka. Proponuję udać się do internisty, który pokieruje dalszą diagnostyką.
Pozdrawiam