Ból żołądka po jedzeniu i piciu oraz stres

rok temu mialam helikobakter, do tej pory bylo wszystko ok, od 5 dni boli mnie zoladek ale najbardziej po jedzeniu i po piciu nawet nie mam apetytu najgorsze jest to ze jestem w ciazy, 37 tydzien, bylam w szpitalu na badaniu nie mam zatrucia ciaziwego nic nie wykryli, aha w ostatnim czasie mialam i mam naprawde duzo stresu, czy moga byc to wrzody, jak mam sie leczyc teraz w coazy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem choroby wrzodowej. Teoretycznie może być to także wynik podparcia żołądka przez powiększającą się macicę. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.

Lek. Izabela Ĺawnicka

Dzień dobry,
jesień sprzyja uaktywnieniu się choroby wrzodowej, ale jeszcze bardziej opisywane przez Panią stresy, proszę skontaktować się z Psychologiem, w takich sytuacjach rozmowa z terapeutą zawsze pomaga.
Serdecznie pozdrawiam