Ból żołądka w 9. tygodniu ciąży

Witam . Jestem w 9 tygodniu ciąży i mam problem z bólem żołądka.. od samego początku ciąży ból nie przechodzi .. Szukam odpowiedzi na ten temat bo martwię się o moje dziecko .. Co mi może dolegać ?

Witaminy w ciąży

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nic Pani nie dolega. W pierwszym trymestrze zachodzą tak wielkie zmiany hormonalne, że organizm niestety różnie sobie z nimi radzi i je znosi. Do końca 2 tygodnia wszystkie objawy powinny ustąpić.