Boląca gulka na wardze sromowej

Jestem dziewczyną i mam niecałe 16 lat. Jestem dziewicą i nie miałam styczności płciowej z żadną inną osobą. Tydzień temu na wardze sromowej, od strony ujścia cewki moczowej, jakoś w środku zrobiła mi się taka gulka, której nie da się wycisnąć, rozmasować ani nic. Boli przy dotknięciu i ucisku, sama z siebie - nie. Miejsce jest lekko zaczerwienione. Nie jestem pewna, co się stało. Ostatnio goliłam się w tych miejscach (zastanawiam się, czy może z goleniem nie dostało się coś do mieszka włosowego). Chodzę na basen, często korzystam z toalety szkolnej. Dbam o higienę. Proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Twoje dolegliwości mogą sugerować stan zapalny w obrębie sromu.
Być może ma to związek z goleniem i trybem życia.
Aby jednoznaczne stwierdzić co jest przyczyną konieczne będzie badanie ginekologiczne.

Należy skonsultować problem z ginekologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl