Bolące krosty na szyi u 34-latki

Witam , bardzo czesto miewam bolące krosty na szyi, rzadko mozna je wycisnąć, chciałabym dodać ze mam 34 lata, odkąd pamietam miałam co jakiś czas taki problem. Na twarzy nie mam ani jednej krostki.

Milena Lubowicz

Gdyby takie krostki wystąpiły proponuję udać się do dermatologa, gdyż ciężko mi cokolwiek powiedzieć nie widząc tych zmian.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl