Bolące sutki: czy to przez solarium?

Witam. Mam pytanie: od 5 dni bolą mnie sutki. Czy może być to przyczyną opalania bez bielizny na solarium?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Podczas korzystania z solarium może dojść do oparzeń skóry. Dotyczy to miejsc wrażliwych m.in. piersi. Wówczas skóra jest zaczerwieniona oraz pojawia się pieczenie. Opalanie na solarium nie powoduje dolegliwości bólowych piersi.
Pozdrawiam